Gada apņemšanās

Tātad mani plāni, kas attiecas uz rokdarbiem un ne tikai:

1. pabeigt savu Ziemassvētku māju izšūt līdz nu jau nākamajiem Ziemassvētkiem (varbūt uzrīkot Otro elpu?)
2. pabeigt vismaz pusi no iesāktajiem rokdarbiem
3. censties neiesākt neko jaunu, iekams vismaz viens vai divi no esošajiem nebūs pabeigti
4. aiziet līdz Eiropas galējo ziemeļu punktam ar visām tam nepieciešamajām sagatavošanās lietām
5.nu un daudzi citi pavidam vajadzīgi darbiņi, piemēram ierāmēt īpašumā iegūto mākslas fotogrāfiju, pabeigt adīt sev vesti, izstaigāt pie ārstiem, pabeigt virtuves remontu, u.c. lietas kas ir iesāktas, būtu jānobeidz, un visam pa virsu vajadzētu līdz gada beigām tikt vaļā no visādu stulbu kredītu sloga un tad jau gads būtu izdevies ar uzviju

 

Numurzīmes

Ik pa laikam uz ielām redzu kādas īpašas numuru zīmes automašīnām.
Ik pa laikam izdodas arī iemūžināt.

..tā kā par mani mazliet..

Jau sen izdomāju, ka man vajag pašai savu mājaslapu. Internetā ir plašas iespējas visādiem blogiem ar gatavu dizainu un visām pārējām lietiņām. Bet sapratu ka blogspot  man neder, jo gribu lai ir xelluc.lv

Ilgi un pacietīgi gaidīju, kad mamuC beidzot pieķersies un sāks k.ko zīmēt, bet tā arī nesagaidīju. Un tad sameklējām daudzmaz piemērotu dizainu internetā, un to arī pielāgojām. Es saku kā man vajag, un mamuC cenšās to visu realizēt.

 

Šai sadaļai vajadzēja būt “Par mani”, bet tā kā nespēju izdomāt pienācīgu tekstu, tad vnk mazliet apstāstīšu kas un kā :

Piedzimu 1977.10.23 Rīgā, vecāki mani nosauca par Mariku, lai gan vēlāk bērnudārzā man ļoti gribējās, lai mans vārds būtu Agnese :) Necik ilgi nebij jāgaida, un es savu jaunāko meitiņu tā arī nosaucu. Kopumā bērniem esmu devusi šādus vārdiņus: Sandra, Emīls, Miķelis un Agnese.

Esmu paspējusi apgūt drēbnieces profesiju, tb šuvējas. Mazliet apgrābstīju LU ekonomistus pusotru gadu, tad mazliet vairāk sanāca pamācīties LLU ITF fakultātē. Un tad darbs un ģimene. Un tagad vairs pat nezinu vai manai sūtībai ir vajadzīgs izglītības papīrs.

Manas pamatnodarbošanās: ģimene, rokdarbi, slēpņošana, autoorientēšanās, Calibra.

Ar rokdarbiem mēģinu mazliet piepelnīties, iztikai nepietiek, bet reizēm izglābj gan :)

Slēpņošana ir piesaistīta izklaides vajadzībai, jo šo nodarbošanos var apvienot ar ģimenes ceļošanu. Šogad gan vēl tā mazāk sanāca pavizināties, jo Agnese vēl ir gana maza, lai izturētu lielus pārbraucienus, bet omājams, ka nākamvasar jau varēs vairāk apbraukāt mūsu skaisto Latviju.

Autoorientēšanās … adrenalīns.. stress… pilnīga atslēgšanās no ikdienas… super :)